Usługi · 28 lutego, 2021 0

Skup aut powypadkowych

Jako firma (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w stolicy funkcjonujemy nieprzerwanie od przeszło 12 lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w różnym stanie technicznym. Kupujemy równocześnie pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak oraz owe, jakie trzeba do warsztatu całą drogę holować.

CZEMU TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy oraz płacimy najdoskonalszą cenę, niewątpliwie po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego oraz jeszcze takiego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Ponadto mamy na tą działalność wszelkie potrzebne zgody oraz nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie spośród tejże branży.

W jakim celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, jaki poszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- spośród przeznaczeniem na dane części (potrzebnych do identycznych modeli aut),-spośród przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania oraz dalszej sprzedaży,-na wynajem, ale przed takim, po wykonaniu kompletnego remontu,-do przetopienia oraz zezłomowania, w owym również odzysku spośród wnętrza auta dodatkowego surowców oraz szlachetnych metali-prowadzimy jeszcze skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zachęcamy gorąco do skontaktowania się spośród nami, natomiast także życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: